В Запорізькому Центрі журналістської солідарності НСЖУ пройшов черговий День гуманітарної допомоги, який проводиться раз на два місяці. Завдяки громадській волонтерській організації «Белуга», з якою плідно співпрацює наш Центр, 60 журналістів-переселенців та місцевих журналістів-ветеранів, яким у цей воєнний час доводиться нелегко, змогли отримати гуманітарну допомогу – набір найнеобхідніших продуктів і молоко.
Керівник волонтерської організації Олександр Белюга у спілкуванні з журналістами відзначив:
- З перших днів війни ми надаємо гуманітарну допомогу захисникам, їздимо на фронт, допомагаємо нашим воїнам на передовій та внутрішнім переселенцям, а також теробороні, поліції, рятувальникам. Ця робота для нас – почесний обов’язок, наш внесок у спільну боротьбу за перемогу.
Дякуючи за допомогу, співкоординатор Центру журналістської солідарності Наталія Кузьменко зокрема сказала:
- Ми знаємо, як багато у вас роботи і ще більше людей, якими ви опікуєтеся. І вдячні вам, що ви знаходите можливість підтримувати і журналістів. Сьогодні ми одержали від вас вже другий транш допомоги. І зможемо підтримати всіх журналістів-переселенців, а також наших ветеранів-журналістів. Дякує вам за вашу благородну роботу. Разом переможемо!
Валентина Бистрова, фото Сергія Біжка