Напередодні Нового 2018 року у прес-центрі ЗОО НСЖУ «Журналіст» зібралися на традиційні новорічні посиденьки журналісти-ветерани. І, хоч зустрічаються вони доволі часто, та поговорити їм завжди є про що. Бо кожен з них, як і раніше, цікавиться життям та подіями, охоче ділиться новинами з колегами. Недарма ж кажуть, поняття вікової категорії – не для журналістів, бо душею наші ветерани завжди молоді.
Згадали про події року, свята і будні, добрим словом пом’янули тих, хто пішов з життя, поспілкувалися, обговорили плани роботи ветеранської організації на новий рік, а задумів – чимало. Наші ветерани люди активні і легкі «на підйом».
А ще – почитали вірші, і, звичайно ж, поспівали досхочу. Бо яке ж свято без пісні? Пригощалися стравами, які самі ж і приготували, на це вони теж – майстри.
І, звичайно ж, бажали одне одному здоров’я та нових зустрічей!