Запрошуємо на круглий стіл

http://jerait.com

15 листопада з 15.00-17.00 в готелі «Інтурист» відбудеться круглий стіл «Очікування від Суспільного мовлення в регіонах».

На круглому столі обговорюватимуться питання: регіональні філії НТКУ як складова майбутнього Суспільного мовника; проблеми забезпечення якісним контентом ефіру філій НТКУ; очікування з боку громадськості від суспільного мовника.

Учасники заходу зможуть ознайомитися з планом реформування державних мовників у ПАТ НСТУ; проблемами філій НТКУ під час реформування на прикладі Запорізької філії; співпрацею між «UA:Перший» та філіями; обговорити проекти підзаконних актів (Статуту НСТУ, Положення про Наглядову раду, Положення про обрання голови і та членів правління ПАТ НСТУ).

У рамках заходу відбудеться презентація моніторингу новин Запорізької філії. 

У круглому столі візьмуть участь представники Держкомтелерадіо, НТКУ, Наглядової ради ПАТ НСТУ, Запорізької філії НТКУ, Запорізької ради та облдержадміністрації, Національної ради з питань телебачення та радіомовлення в Запорізькій області, ГО «Детектора медіа», медіаюристи та медіаексперти.

Модератори круглого столу: Андрій Куликов і Світлана Остапа.

З питань акредитації просимо звертатися до Наталії Виговської за тел. +38(067)618-29-28.

Захід проводиться в рамках проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа і створення системи суспільного мовлення в Україні».

http://jerait.com