Відкрилась виставка «Міський вернисаж»

http://jerait.com

Нещодавно у  Центрі   журналістськоі солідарності  відбулася мистецька  зустріч  журналістів-переселенців з  керівниками Запорізького міського об’єднання митців «Колорит» - Оленою Сауріною та Ольгою  Хар’яковою.  А через тиждень   вони запросили  на виставку художніх робіт в рамках проекту «Арт-підтримка», яка відбулася у виставковій залі НСХУ.

На  заході зібралося чимало  відвідувачів, у тому числі і журналісти-переселенці. Відкрила виставку  керівник об’єднання Олена Сауріна і наголосила, що основною родзинкою іі являється те, що більшість творів зроблені після повномасштабного вторгнення росіі в Украіну, і це  є своєрідним  символом  продовження життя. Адже  поряд  зі злом завжди  іде добро. А ще на цій виставці представлені роботи молодого покоління  учнів  об’єднання «Колорит». Художники  через  творчість  діляться   емоціями, які викликає у них сьогодення,  повязане з війною.

Були представлені святлинии 22 художників, в тому числі і юних -  Катерини Пархоменко, Поліии Ізюмської,  Іллі Ставицького. 

Художник  Вадим  Мітков представив інсталяцію картин на пустих гільзах  снарядів, які для нього привезли волонтери з міст  боїв. Ольга Карпенко презентувала картину  героя  війни  ЗСУ  з протезами замість ніг та портрет сина–солдата.

Були там і пейзажі нашого краю – краєвиди остріва  Хортиця,  селянські мотиви і пр.  Загалом, присутні побачили  картини, виконані  в різних жанрах, напрямах та естетичних форматах. Гроші від куплених художніх творів об’єднання передає на потреби Запорізького  шпиталю.

Члени  міського об’єднання  митців «Колорит» проводять ще  тематичні та персональні  виставки,  беруть участь у творчих конкурсах,  пленерах, викладають у вищих навчальних закладах,  художніх школах,  ведуть студії образотворчого мистецтва, створюючи  умови для творчого і професійного зростання і розвитку творчого потенціалу молодих художників.

Світлана Костюк, фото авторки

http://jerait.com